Константинов и Локо разбиха Пенчев и СКРА

16:14, 20 дек 2017, Автор: , Преглеждания:56

Пламен Константинов

Воденият от Пламен Константинов тим на Локомотив Новосибирск записа втора поредна победа в група C на Шампионската лига.

Във втория кръг момчетата на Гибона смазаха с 3-0 (25-18; 25-18; 25-19) гейма у дома полския гранд СКРА Белхатов.

Германецът Гьорги Гроцер реализира 14 точки за руснаците, 13 добави Артьом Смоляр, а с 11 се отличи Сергей Савин.

За гостите Николай Пенчев се появи в игра в първата и втората част и записа две точки – една в атака и една на блок. Сречко Лисинац бе най-резултатен с осем.

След този успех Локо има пълен актив от шест точки и нито един загубен гейм, оглавявайки класирането. СКРА записа второ поредно поражение и остава с нула точки.

В следващия кръг руснаците гостуват на Шомон на 16 януари, а ден след това поляците имат визита на Динамо Москва.