Швиерчок с първи попадения за Лудогорец

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
18:55, 29 яну 2018, Автор: , Преглеждания:131

Швиерчок

Отборът на Лудогорец записа нова победа в Белек, след като се наложи с 3-1 над Балтика.

Българите откриха резултата в 25-ата минута. Жоао Пауло направи чудесен рейд вляво, навлезе в пеналта, финтира двама и с техничен удар прати топката в мрежата.

В 38-ата Жоао Пауло бе изведен зад отбраната на Балтика, елиминира майсторски стража на съперника, но последвалият му удар от малък ъгъл бе избит от голлинията.

В 64-ата минута Ковачев проби чудесно по дясното крило, след което подаде към Швиерчок, а полякът реализира с диагонален удар първия си гол с екипа на Лудогорец.

В 70-ата Балтика бе близо до попадение, но удар с глава на Кобялко срещна страничната греда. Малко след това Пластун и Натанаел бяха разсеяни и позволиха на Кобялко да разстреля Наумов за 1-2.

В края на мача Швиерчок реализира втори гол, след като от един метър засече подаване на Лукоки.