ЦСКА с нулево реми и срещу Спартак Москва

Публикувано в: Избрано, Футбол България, ЦСКА
20:33, 31 яну 2018, Автор: , Преглеждания:23

ЦСКА

Отборът на ЦСКА завърши наравно 0-0 срещу руския шампион Спартак Москва в контролна среща.

Срещата започна вихрено за българския тим, който можеше да открие резултата още преди да е изтекла първата минута. Тиаго стреля, но шутът се получи като подаване към непокрития Фернандо Каранга. Голмайсторът шутира фронтално от 5-6 метра, но в напречната греда.

В ответната атака и Спартак можеше да вкара чрез Куинси Промис, но холандецът не успя да вкара сам срещу Китанов, опитвайки се да го прехвърли и стражът на ЦСКА улови.

Десетина минути след почивката Луис Адриано и Николай Бодуров се сдърпаха и за малко да стигнат до бой, но в крайна сметка до нещо сериозно не се стигна.

В средата на второто полувреме Каранга имаше страхотен шанс да се разпише с удар с глава от 2-3 метра, но не успя да преодолее Ребров.

В 81-ата минута Фернандо със страховит шут от свободен удар нацели гредата зад Черняускас.