Етър и Септември със зрелищно реми

Публикувано в: Етър, Избрано, Септември, Футбол България
15:02, 17 фев 2018, Автор: , Преглеждания:23

Етър

Отборите на Етър и Септември завършиха наравно 3-3 на стадион „Ивайло“ в първия двубой от 21-ия кръг на Първа лига. Срещата бе дебют за Красимир Балъков като мениджър на „болярите“.

Домакините поведоха още в 19-ата минута. Аласана Мане стреля от дистанция, Янко Георгиев изби лошо, кълбото се озова в Даниел Младенов, който без особени проблеми вкара дебютния си гол с екипа на Етър.

В 28-ата минута „болярите“ пропуснаха страхотен шанс. Мане показа класа, след като намери по страхотен начин Батрович, който обаче пропусна. Само три по-късно Иван Петков се пребори за една топка в наказателното поле и с премерен шут направи резултата 2:0.

В края на първата част Георги Пашов получи топката от Петков на десния фланг и центрира в наказателното поле към Велко Батрович, който с глава матира стража на Септември за 3:0.

В 57-ата минута Пашов събори Мартин Тошев на границата на пеналта, а реферът Драгомир Драганов посочи бялата точка. Зад топката застана именно Тошев, който с точен изстрел намали пасива на Септември.

Само пет по-късно резултатът бе намален до 2:3, след като Крис Гади засече с глава чудесно центриране от левия фланг.

В 65-ата минута Батрович бе изведен сам срещу Георгиев, но стреля в тялото на вратаря.

В 72-ата гостите стигнаха до изравняване на резултата. Далечен шут се превърна в пас за Тошев в наказателното поле и нападателят се разписа от десетина метра за 3-3.

След това реми Етър е на 12-о място с 19 точки, а столичани са девети с 24.

снимак: etarvt.bg