Лудогорец нашамари Славия, Кешеру с фамозни изпълнения

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Славия, Футбол България
16:58, 18 фев 2018, Автор: , Преглеждания:178

Лудогорец

Отборът на Лудогорец надигра с 4-1 Славия в среща от 21-ия кръг на Първа лига, играна на „Лудогорец Арена“.

Домакините можеха да открият резултата още в първата минута, след като Мисиджан проби сам по лявото крило, центрира към Вандерсон, който с мощен шут нацели напречната греда. В деветата минута Вандерсон изведе Кешеру в отлична позиция, последва шут на румънеца, а Стерякис изби топката в горния стълб на вратата си.

В средата на първото полувреме Сисиньо центрира към Кешеру, който със страхотен шут от въздуха разпечата Стерякис – 1-0. В 33-ата минута „белите“ изравниха, след като шут на Велев рикошира в тялото на Терзиев и попадна в мрежата на Броун.

Само 120 секунди по-късно Кампаняро стреля извън наказателното поле, Стерякис изби, но Кешеру бе на точното място и добави за 2-1. В 37-ата минута Мисиджан подаде към Анисе, той продължи за Кешеру. Румънецът отклони красиво с пета от въздуха обратно към мадагаскареца, който с глава реализира за 3-1.

Осем минути след почивката Лудогорец увеличи преднината си. Вандерсон получи топката от Мисиджан и с чудесен шут от 16 метра направи безпомощен Стерякис – 4-1.

След успеха Лудогорец има 51 точки и се завърна на върха в Първа лига, Славия е девети с 24 пункта.