Левски удари Септември, Костов и Обертан с по два гола

Публикувано в: Избрано, Левски, Септември, Футбол България
19:28, 24 фев 2018, Автор: , Преглеждания:22

Левски

Отборът на Левски записа победа с 4-1 при визитата си на Септември в среща от 22-ия кръг на Първа лига.

„Сините“ откриха резултата при първата си добра атака в 29-ата минута. Обертан изведе Цветкович по десния фланг, а сърбинът центрира веднага в наказателното поле, където Станислав Костов засече с глава за 1-0.

В края на първата част Нашименто и Прохазка имаха добри възможности да удвоят аванса на Левски, но стражът Янко Георгиев се отличи с две чудесни спасявания.

Отново Костов беше точен в 57-ата минута, когато засече центриране от корнер на Нашименто. Габриел Обертан вкара трети гол в 66-ата минута, а Антони Иванов намали от дузпа в 84-ата. В последните секунди Обертан вкара хубав гол с мощен шут.

След успеха Левски е с 45 точки на трета позиция, докато Септември е десети с 24.