Септември тресна Левски в Правец

Публикувано в: Избрано, Левски, Септември, Футбол България
20:35, 27 юни 2018, Автор: , Преглеждания:36

Септември и Левски

Отборът на Левски загуби от Септември (София) с 1:2 във втората си контрола от лагера в Правец.

Борис Галчев отбеляза от фаул в 43-ата минута, а Кали Тиам изравни в 56-ата минута. Мирослав Будинов пък вкара в 84-ата минута с глава.

На почивката наставникът Делио Роси направи много промени, а вратарят Мартин Полачек дебютира за „сините“.

Проверката бе втора за левскарите, които спечелиха първата си контрола с 4:0 срещу Хебър в Пазарджик.

ЛЕВСКИ – Септември 1:2
0:1 Галчев (43)