Срамна загуба за Левски в Лихтенщайн

Публикувано в: Избрано, Левски, Футбол България
19:43, 11 юли 2018, Автор: , Преглеждания:77

Левски

Отборът на Левски записа срамна загуба с 0-1 при гостуването си на Вадуц в първия мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа.

Домакините откриха резултата в 14-ата минута, след като Кулибали реализира красив гол с диагонален изстрел извън на наказателното поле.

В средата на първата част Гайич стреля много опасно от фаул, но този път Митрев успя да избие в корнер.

В 27-ата минута Давид Яблонски можеше да изравни след изпълнение на корнер, но пропусна от няколко метра.

Малко след това Кабрал центрира остро от левия фланг, Вон Нийдерхойзен засече към собствената си врата, но Хирцел внимаваше и спаси.

След почивката „сините“ доминираха, но за 45 минути така и не се наложиш вратарят Хирцел да прави спасяване.

Реваншът е на 17 юли на стадион „Георги Аспарухов“.