Срам и позор за Левски в Лига Европа!

Публикувано в: Избрано, Левски, Футбол България
19:48, 17 юли 2018, Автор: , Преглеждания:97

Левски

Отборът на Левски отпадна срамно от Лига Европа, след като записа победа с 3-2 във втория мач срещу тима на Вадуц на стадион „Георги Аспарухов“, но бе допуснал загуба с 0-1 в Лихтенщайн.

Гостите откриха резултата в 25-ата минута след изпълнение на тъч. Топката стигна до Досу, който проби в пеналта между няколко съперници, върна към границата на наказателното поле. Там бе Кулибали, който с премерен шут опъна мрежата зад Митрев – 1-0.

В 35-ата минута „сините“ се върнаха в мача, след като Серджиу Буш отбеляза хубаво попадение с диагонален изстрел по земя, намирайки долния десен ъгъл на Хирцел.

В 53-ата минута Левски направи пълен обрат, след като Давиде Мариани центрира от левия фланг, топката стигна до Аймен Белаид, който реализира от няколко метра за 2-1.

Само секунди по-късно новият вратар на „сините“ Мартин Полачек направи уникален гаф, след като увисна при едно центриране от фаул и Тадич вкара за 2-2.

В 75-ата минута Левски получи дузпа след нарушение срещу Буш. Зад топката застана именно румънският нападател, но ударът му бе спасен от Хирцел.

В 85-ата българите поведоха за втори път. Йерсон Кабрал реализира страхотен гол след прекрасен шут от дистанция, който попадна в горния ляв ъгъл на Хирцел – 3-2.