RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

Всички мачове в Шампионската лига по дни и часове

Публикувано в: Футбол Свят, Шампионска Лига
10:17, 31 авг 2018, Автор: , Преглеждания:69

Шампионска лига

Стана ясна точната програма на всички срещи от груповата фаза на Шампионската лига. През този сезон за първи път двубоите ще бъдат разделени в два часови пояса – от 19,55 и 22,00 часа българско време.

Ето цялата програма по групи.

Група А

Кръг 1 (18 септември)
22,00: Брюж – Борусия (Дортмунд)
22,00: Монако – Атлетико Мадрид

Кръг 2 (3 октомври)
22,00: Атлетико Мадрид – Брюж
22,00: Борусия (Дортмунд) – Монако

Кръг 3 (24 октомври)
19,55: Брюж – Монако
22,00: Борусия (Дортмунд) – Атлетико Мадрид

Кръг 4 (6 ноември)
19,55: Монако – Брюж
22,00: Атлетико Мадрид – Борусия (Дортмунд)

Кръг 5 (28 ноември)
19,55: Атлетико Мадрид – Монако
22,00: Борусия (Дортмунд) – Брюж

Кръг 6 (11 декември)
22,00: Брюж – Атлетико Мадрид
22,00: Монако – Борусия (Дортмунд)

Група В

Кръг 1 (18 септември)
19,55: Барселона – ПСВ Айдховен
19,55: Интер – Тотнъм

Кръг 2 (3 октомври)
22,00: Тотнъм – Барселона
22,00: ПСВ Айндховен – Интер

Кръг 3 (24 октомври)
19,55: ПСВ Айндховен – Тотнъм
22,00: Барселона – Интер

Кръг 4 (6 ноември)
22,00: Тотнъм – ПСВ Айндховен
22,00: Интер – Барселона

Кръг 5 (28 ноември)
22,00: ПСВ Айндховен – Барселона
22,00: Тотнъм – Интер

Кръг 6 (11 декември)
22,00: Барселона – Тотнъм
22,00: Интер – ПСВ Айндховен

Група С

Кръг 1 (18 септември)
22,00: Ливърпул – ПСЖ
22,00: Цървена звезда – Наполи

Кръг 2 (3 октомври)
19,55: ПСЖ – Цървена звезда
22,00: Наполи – Ливърпул

Кръг 3 (24 октомври)
22,00: ПСЖ – Наполи
22,00: Ливърпул – Цървена звезда

Кръг 4 (6 ноември)
19,55: Цървена звезда – Ливърпул
22,00: Наполи – ПСЖ

Кръг 5 (28 ноември)
22,00: ПСЖ – Ливърпул
22,00: Наполи – Цървена звезда

Кръг 6 (11 декември)
22,00: Ливърпул – Наполи
22,00: Цървена звезда – ПСЖ

Група D

Кръг 1 (18 септември)
22,00: Галатасарай – Локомотив (Москва)
22,00: Шалке 04 – Порто

Кръг 2 (3 октомври)
19,55: Локомотив – Шалке
22,00: Порто – Галатасарай

Кръг 3 (24 октомври)
22,00: Локомотив – Порто
22,00: Галатасарай – Шалке

Кръг 4 (6 ноември)
22,00: Порто – Локомотив
22,00: Шалке – Галатасарай

Кръг 5 (28 ноември)
19,55: Локомотив – Галатасарай
22,00: Порто – Шалке

Кръг 6 (11 декември)
19,55: Галатасарай – Порто
19,55: Шалке – Локомотив

Група Е

Кръг 1 (19 септември)
19,55: Аякс – АЕК (Атина)
22,00: Бенфика – Байерн (Мюнхен)

Кръг 2 (2 октомври)
22,00: Байерн – Аякс
22,00: АЕК – Бенфика

Кръг 3 (23 октомври)
19,55: АЕК – Байерн
22,00: Аякс – бенфика

Кръг 4 (7 ноември)
22,00: Байерн – АЕК
22,00: Бенфика – Аякс

Кръг 5 (27 ноември)
19,55: АЕК – Аякс
22,00: Байерн – Бенфика

Кръг 6 (12 декември)
22,00: Аякс – Байерн
22,00: Бенфика – АЕК

Група F

Кръг 1 (19 септември)
19,55: Шахтьор (Донецк) – Хофенхайм
22,00: Манчестър Сити – Лион

Кръг 2 (2 октомври)
19,55: Хофенхайм – Манчестър Сити
22,00: Лион – Шахтьор

Кръг 3 (23 октомври)
22,00: Хофенхайм – Лион
22,00: Шахтьор – Манчестър Сити

Кръг 4 (7 ноември)
22,00: Лион – Хофенхайм
22,00: Манчестър Сити – Шахтьор

Кръг 5 (27 ноември)
22,00: Хофенхайм – Шахтьор
22,00: Лион – Манчестър Сити

Кръг 6 (12 декември)
22,00: Шахтьор – Лион
22,00: Манчестър Сити – Хофенхайм

Група G

Кръг 1 (19 септември)
22,00: Реал Мадрид – Рома
22,00: Виктория (Пилзен) – ЦСКА (Москва)

Кръг 2 (2 октомври)
22,00: ЦСКА (Москва) – Реал Мадрид
22,00: Рома – Виктория (Пилзен)

Кръг 3 (23 октомври)
22,00: Рома – ЦСКА (Москва)
22,00: Реал Мадрид – Виктория (Пилзен)

Кръг 4 (7 ноември)
19,55: ЦСКА (Москва) – Рома
22,00: Виктория (Пилзен) – Реал Мадрид

Кръг 5 (27 ноември)
19,55: ЦСКА – Виктория (Пилзен)
22,00: Рома – Реал Мадрид

Кръг 6 (12 декември)
19,55: Реал Мадрид – ЦСКА (Москва)
19,55: Виктория (Пилзен) – Рома

Група Н

Кръг 1 (19 септември)
22,00: Валенсия – Ювентус
22,00: Йънг Бойс – Манчестър Юнайтед

Кръг 2 (2 октомври)
19,55: Ювентус – Йънг Бойс
22,00: Манчестър Юнайтед – Валенсия

Кръг 3 (23 отомври)
19,55: Йънг Бойс – Валенсия
22,00: Манчестър Юнайтед – Ювентус

Кръг 4 (7 ноември)
19,55: Валенсия – Йънг Бойс
22,00: Ювентус – Манчестър Юнайтед

Кръг 5 (27 ноември)
22,00: Манчестър Юнайтед – Йънг Бойс
22,00: Ювентус – Валенсия

Кръг 6 (12 декември)
22,00: Йънг Бойс – Ювентус
22,00: Валенсия – Манчестър Юнайтед

Оставете коментар

Автор

Сезгин Басриев