Уотфорд обърна Тотнъм и остава перфектен

19:02, 2 сеп 2018, Автор: , Преглеждания:39

Уотфорд

Отборът на Уотфорд продължава със сензационния си старт във Висшата лига, след като записа четвърти пореден успех след 2-1 над Тотнъм на „Викъридж Роуд“ в мач от четвъртия кръг.

Гостите поведоха в 53-ата минута след доста куриозен гол. При една продължителна атака кълбото попадна в Лукас Моура вдясно, а бразилецът пробва центриране, което рикошира в Дукуре и изненада вратаря Фостър – 1-0.

В средата на второто полувреме домакините бяха близо до изравняването. Тоби Алдервейрелд за малко също да си вкара автогол, след като засече с глава центриране на Трой Дийни, но топката се удари в дясната греда.

В 69-ата минута Уотфорд все пак отбеляза гол. Холебас центрира от фаул от дясното крило, а Дийни бе оставен непокрит и реализира безкомпромисно с глава – 1-1.

В 76-ата „стършелите“ направиха пълен обрат. Крейг Карткарт се разписа с глава след изпълнение на корнер – 2-1.

След успеха Уотфорд вече има пълен актив от 12 точки, докато Тотнъм остава с 9, допускайки първо поражение за сезона.

В другия късен неделен мач Манчестър Юнайтед се наложи с 2-0 при визитата си на Бърнли. И двете попадения отбеляза Ромелу Лукаку, който бе точен преди почивката.