Лудогорец със срамно реми срещу Верея

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
19:34, 15 фев 2019, Автор: , Преглеждания:112

Илиев

Отборът на Лудогорец започна със сензационно равенство пролетния дял в Първа лига, след като завърши 0-0 при визитата си на Верея в срещя от 21-ия кръг.

Шампионите имаха тотална доминация през първата част, но Марселиньо се отличи с два уникални пропуска. В 31-ата минута Антон Недялков отклони с глава топката след изпълнение на корнер, а Марселиньо не успя да вкара от 2 метра.

120 секунди преди почивката бразилецът отново бе в отлична позиция, този път непокрит на 10 метра от вратата, но шутът му пак мина над напречната греда.

Второто полувреме продължи с натиск на Лудогорец, но стражът на домакините показа класа. Генадий Ганев отрази удари на Джоди Лукоки и Клаудио Кешеру.

Четвърт час преди края на двубоя Сисиньо стреля опасно с глава, но стражът на Верея отново бе на мястото си.

След това реми Лудогорец има 52 точки и остава лидер в класирането, а „лъвовете“ са на дъното с шест.