Лудогорец приземи ЦСКА 1948

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
19:51, 8 ное 2020, Автор: , Преглеждания:39

Лудогорец

Лудогорец записа лесна победа с 3-0 при визитата си на новака ЦСКА 1948 в дербито на 11-ия кръг на Ефбет лига.

Първият чудесен шанс за гол се откри пред Каули Оливейра, който стреля силно от дъгата на наказателното поле, но Даниел Наумов изби в корнер.

В 19-ата минута Мартин Камбуров опита изненадващ удар от самата тъчлиния, а топката попадна в напречната греда на вратата на Владислав Стоянов.

В 32-ата Антон Недялков достави перфектно центриране по земя към Клаудио Кешерю, който от десетина метра не улучи очертанията на вратата.

В края на първата част Васил Шопов направи детинска грешка, след като подари топката на Кешерю, който нямаше проблем да отбележи – 1-0.

В 65-ата минута тимът от Разград удвои аванса си. Мавис Чибота направи двойно с Кешерю, след което елегантно елиминира съпротивата на Наумов – 2-0.

В 78-ата минута Кешерю се разписа за втори път, след като получи прекрасен пас от Алекс Сантана и не пропусна да накаже Наумов за 3-0.

След успеха Лудогорец има актив от 26 точки и запазва първото си място, докато ЦСКА 1948 се смъкна на четвърта позиция с 19.