Без голове в първия мач от новия сезон в Ефбет лига

Публикувано в: Избрано, Футбол България, Черно море
20:04, 23 юли 2021, Автор: , Преглеждания:5

Черно море

Отборите на Царско село и Черно море завършиха наравно 0-0 в първия мач от новия сезон на Ефбет лига.

Първата сериозна опасност в мача дойде в деветата минута. Димо Бакалов центрира от фаул от лявото крило, Венцислав Василев засече с пета от въздуха, но Георги Георгиев успя да избие в корнер.

В 18-ата и „моряците“ имаха прекрасна възможност за гол. Виктор Попов бе изведен отдясно, стигна почти до аутлинията и върна към границата на малкия пеналт. Там Родриго Валела овладя добре, но стреля неточно.

Втората част започна с отличен шанс за Черно море. Стефан Велев получи кълбото от Вилела на границата на наказателното поле, но ударът му бе слаб и попадна в ръцете на Янко Георгиев.

В 53-ата минута Васил Шопов проби сам, преминавайки през няколко съперници, след което даде перфектен пас към резервата Милчо Ангелов, който от няколко метра не успя да преодолее стража на гостите.